Opakowania zgodne z Twoimi potrzebami

Jeżeli prowadzisz firmę produkcyjną, potrzebujesz wzmocnionych kartonów zbiorczych oraz atrakcyjnych pudełek jednostkowych, które zamówisz właśnie u nas. Jesteśmy producentem opakowań z tektury, który działa na rynku od ponad 30 lat. Obok opakowań w standardowych rozmiarach proponujemy także wykonywane na indywidualne zamówienie. Sprawdzą się one szczególnie wtedy, gdy wprowadzasz na rynek nowy produkt i chcesz, aby został on zauważony przez konsumentów.

Potrzebujesz opakowań w niestandardowych wymiarach lub z wkładką? Wystarczy, że dostarczysz nam informacji o produkcie, dla którego potrzebujesz opakowania, a nasi specjaliści przystąpią do pracy. Zaprojektujemy opakowanie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Gdy zaakceptujesz przygotowany projekt, przystąpimy do jego realizacji.

Produkujemy kartony z różnej tektury – falistej i litej. W ofercie mamy opakowania wzmocnione i z nadrukiem. Szeroki wybór produktów to gwarancja, że w Ekopak zamówisz idealne opakowania na swoje produkty.

Przystępne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień

Zapewniamy krótki termin realizacji zamówień. Niezależnie od tego, czy zamawiasz opakowania z tektury falistej szarej, czy też fasonowe opakowania z tektury falistej, jeszcze przed przystąpieniem do pracy podamy Ci termin ukończenia produkcji i dotrzymamy go.

Klientom oferujemy opakowania kartonowe w przystępnych cenach. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami. Po ustaleniu, jakiego opakowania potrzebujesz, przedstawimy Ci korzystną propozycję.

 

Masz pytania??

Skontaktuj się już teraz!