Ekopak – oferujemy opakowania tekturowe

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w produkcji opakowań tekturowych. Nasza oferta jest bardzo bogata, m.in. dlatego, że uważnie słuchamy potrzeb Klientów i stale rozszerzamy asortyment, dopasowując się do nich. Proponujemy m.in.:

Szukasz producenta opakowań, który produkuje kartony i opakowania na indywidualne zamówienie? Trafiłeś pod dobry adres! Z przyjemnością wykonamy opakowanie z tektury falistej szarej lub bielonej idealnie dopasowane do oferowanych przez Ciebie produktów.

Z jakimi firmami współpracujemy?

Wieloletnia obecność na rynku spowodowała, że nasza baza Klientów jest bardzo rozbudowana – współpracujemy z ponad 10 000 firm. Dotychczas dostarczyliśmy opakowania z tektury firmom działającym w branżach: cukierniczej, meblarskiej, chemicznej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Jako producent opakowań, który ma w ofercie m.in. opakowania na pizzę, współpracujemy także z sieciami pizzerii i innych lokali gastronomicznych. Produkujemy także kartony dla firm oferujących przeprowadzki oraz specjalne kartony archiwizacyjne.

Jak szybko realizujemy zlecenia?

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i mamy nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu wszystkie zlecenia realizujemy bardzo sprawnie – najczęściej potrzebujemy od 4 do 7 dni, aby przygotować partię opakowań dla Klienta. Jeżeli chcesz poznać dokładny termin realizacji swojego zamówienia, skontaktuj się z nami.

Masz pytania??

Skontaktuj się już teraz!